Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022

1. W tym tygodniu przypada:

- w poniedziałek, święto św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Głównego Patrona Polski oraz Patrona miasta Złocieniec.

2. W dzisiejsza niedzielę, prosimy o ofiary do puszki na prace i remonty naszego kościoła.

3. Trwamy w miesiącu maju – miesiącu poświęconym Matce Bożej.

- Nabożeństwa majowe z Litanią Loretańską, są odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, w czwartki na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1030.

4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1700.

5. W piątek 20 maja, o godz. 1600, spowiedź dla dzieci Komunijnych i ich rodziców.

6. W przyszłą sobotę i niedzielę 21 i 22 maja, podczas Mszy św. o godz. 1200, dzieci naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca w Komunii Świętej.

7. W najbliższą sobotę 21 maja, diakoni diecezji koszalińsko-kołobrzeskiejotrzymają święcenia kapłańskie w katedrze koszalińskiej.

- Otoczmy ich w tym dniu szczególną modlitwą.

8. Zachęcamy do czytania Gościa Niedzielnego.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek małżeński pragną zawrzeć:

RAFAŁ SENDROWICZ, stanu wolnego z JUSTYNĄ MAGDALENĄ CHRUŚCICKĄ, stanu wolnego. Zapowiedź II.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ