Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

20 NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.08.2019

1. W tym tygodniu przypada:

• we wtorek 20.08. – wsp. św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
  • w środę 21.08. – wsp. św. Piusa X, papieża
  • w czwartek 22,08. – wsp. Najświętszej Maryi Panny, Królowej
  • w sobotę 24.08. – święto św. Bartłomieja, Apostoła

2. Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszki, na prace i remonty naszego kościoła. Zebrano 750,00 zł. Bóg zapłać!

3. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1700.

4. Jak co roku, tak i dzisiaj chcemy serdecznie zaprosić wszystkich parafian na loterię fantową, z której dochód będzie przeznaczony na prace i remonty przy naszym kościele parafialnym.

- Loteria odbędzie się w niedzielę, 29 września.

- Dlatego już teraz bardzo serdecznie prosimy o składanie fantów na plebanii, w przedsionku kościoła, albo do wystawionych kartonów przy salce parafialnej.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.

OGŁOSZENIE NA PROŚBĘ:

Zapraszamy na dekanalną pielgrzymkę rowerową do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Myśliborzu, w dniach 24-25 sierpnia. Wyjazd w sobotę 24 sierpnia o godz. 830, z ulicy Kościelnej 2 w Złocieńcu.

Spotkanie organizacyjne w środę 21 sierpnia o godz. 1900, w Parafii Wniebowzięcia NMP w Złocieńcu. Koszt wraz z powrotem i transportem rowerów 70 zł.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ