Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.07.2019

1. W tym tygodniu przypada:

• w poniedziałek – wsp. św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
  • we wtorek – wsp. N.M.P. z Góry Karmel

2.W dzisiejszą niedzielę, jako II niedzielę miesiąca prosimy o ofiary do puszki na prace i remonty przy naszym kościele.

3. Kancelaria parafialna w miesiącach wakacyjnych – lipcu i sierpniu, czynna w każdą środę od godz. 1100 do godz. 1300 oraz od wtorku do piątku, po Mszy św. wieczornej.

4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 1700

5. W Niedzielę 28 lipca, Rada Parafialna organizuje kiermasz ciast.

- Prosimy, więc o upieczenie i przyniesienie w tym dniu domowych ciast i innych słodkości. Cały dochód z zakupu tych wypieków, przeznaczony będzie na prace i remonty przy naszym kościele parafialnym.

6. Od 4 do 11 sierpnia 2019 r., w Wierzchowie, Osieku, Będlinie, Żabinku i Sienicy przeżywać będziemy tzw. „ewangelizację wioskową”.

7. Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.

OGŁOSZENIE NA PROŚBĘ

Zapraszamy na dekanalną rowerową pielgrzymkę do Skrzatusza w sobotę 20 lipca. Wyjazd o godz. 9.00 z ul. Kościelnej w Złocieńcu, koszt 20 zł. Spotkanie organizacyjne w środę 17 lipca o godz. 18.45 w parafii Wniebowzięcia N.M.P. w Złocieńcu.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ