Jesteś tutaj: StartOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.01.2022

1. W tym tygodniu przypada:

• w poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata
  • w środę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
  • w piątek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy.

2.Dziękujemy za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszki, na prace i remonty naszego kościoła.

- Zebrano 720,00 zł., Bóg zapłać!

3.We wtorek 18 styczna, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

- W tej intencji ofiarujmy naszą modlitwę osobistą i wspólnotową.

4.W tym roku z racji utrzymującej się pandemii koronawirusa, nie ma tradycyjnej kolędy od domu do domu.

- We wtorek 18 stycznia, zapraszamy mieszkańców Garbowa i Nowych Lasek na Mszę św. o godz. 1600, w ich intencji, w ramach kolędy.

- W środę 19 stycznia, zapraszamy mieszkańców Żabina na Mszę św. o godz. 1600, w ich intencji, w ramach kolędy.

- W czwartek 20 stycznia, zapraszamy mieszkańców Sienicy, Starej Studnicy i Pepłówka na Mszę św. w Sienicy o godz. 1600, w ich intencji, w ramach kolędy.

- W piątek 21 stycznia, zapraszamy mieszkańców Wierzchowa z ul. Leśnej, Parkowej i Cegielni na Mszę św. o godz. 1600, w ich intencji, w ramach kolędy.

- Po Mszy św. pobłogosławimy obecne rodziny, aby Boże błogosławieństwo zagościło w Waszych domach, zagrodach i gospodarstwach.

- Kto będzie chciał może złożyć ofiarę na potrzeby parafii.

-Jeśli ktoś chce mieć kolędę w swoim domu, to można jeszcze umawiać się z księdzem na wizytę duszpasterską.

5. Zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego.

6. Dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli ofiary w czasie kolędy indywidualnej, i na Mszy kolędowej oraz za wpłaty na konto parafialne.

- Wszystkie ofiary zostaną spożytkowane na bieżące opłaty i potrzeby naszej parafii.

ks. Dariusz Szczeciński CR

PROBOSZCZ